Ranking kredytów hipotecznych – CZERWIEC 2021

Ranking kredytów hipotecznych – CZERWIEC 2021

Masz w planach wziąć kredyt na mieszkanie w Rzeszowie? Chcesz wstępnie porównać, jak przedstawia się oferta na kredyt hipoteczny w poszczególnych bankach? Z myślą o Tobie przygotowałem ranking kredytów hipotecznych, dzięki któremu dowiesz się, z jaką całkowitą kwotą do spłaty będziesz musiał się liczyć. Ponadto dowiesz się, czy Bank wymaga kartę kredytową oraz uzyskasz informację, ile wynosi marża oraz miesięczna rata kredytu. Oczywiście zaprezentowane przeze mnie dane to nic innego jak symulacja kredytu hipotecznego – szczegółowe informacje zależne są więc od różnych czynników, o których dowiesz się podczas bezpłatnych konsultacji.

Ranking kredytów hipotecznych będzie ukazywał się każdego miesiąca, począwszy od miesiąca niniejszego. Do jego opracowania obrałem dwie hipotetyczne sytuacje, w których moi Klienci decydują się na kredyt hipoteczny na okres 20 oraz 30 lat w dwóch losowych wariantach wartości wkładu własnego.

No to zaczynamy! Przed Tobą czerwcowy ranking kredytów hipotecznych.

 

Symulacje kredytu hipotecznego na 20 lat 

Symulacje kredytu hipotecznego na 30 lat 

 

Chcesz dowiedzieć się jak wyglądałaby symulacja kredytu hipotecznego w Twojej konkretnej sytuacji? Umów się na bezpłatną konsultację, podczas której przedstawię Ci szczegółowo dane.

Call Now Button