Oferta

Zapoznaj się z moimi usługami

Pomogę Ci sprawdzić oferty wiodących instytucji finansowych w jednym miejscu. Nie musisz biegać po bankach i tracić cenny czas.

Kredyty hipoteczne

Kredyt hipoteczny to specyficzny rodzaj zobowiązania. Cechuje się dużo niższym oprocentowaniem niż pozostałe kredyty lub pożyczki. Służy zaspokojeniu potrzeb mieszkaniowych.
Wiecej

Kredyty dla firmy

Jeśli posiadasz firmę możesz się spotkać z różnymi nieprzewidzianymi sytuacjami np. kontrahent spóźnia się z zapłatą faktur, a Ty nie masz z czego zapłacić pensji swoim pracownikom.
Wiecej

Kredyty gotówkowe

Kredyt gotówkowy to kredyt przeznaczony na dowolny cel konsumpcyjny. Dzięki takiemu kredytowi szybko możesz uzyskać środki finansowe. Czasem pieniądze można otrzymać nawet w dniu złożenia wniosku o kredyt.
Wiecej

Kredyty konsolidacyjne

Kredyt konsolidacyjny to kredyt przeznaczony na spłatę kredytów w innych bankach. Jeśli spłacasz kilka różnych kredytów, a raty są sporym obciążeniem Twojego miesięcznego budżetu,
Wiecej

Kredyty na samochód

Zakup samochodu możesz sfinansować na dwa różne sposoby. Pierwszym z nich jest zaciągniecie kredytu gotówkowego na dowolny cel.
Wiecej

Przeniesienie kredytu

Jeśli zdecydowałeś się na kredyt hipoteczny kilka lat temu to warto sprawdzić bieżące oferty kredytów. Może się okazać iż oprocentowanie które masz na swoim „ starym kredycie” jest bardzo wysokie.
Wiecej

Ubezpieczenie na życie

W skrócie można powiedzieć że jest to rodzaj ubezpieczenia, którego przedmiotem jest życie ubezpieczonego. Śmierć osoby ubezpieczonej powoduje obowiązek wypłaty świadczenia przez zakład ubezpieczeń na rzecz uposażonych.
Wiecej

Dzięki Mnie
dowiesz się

Jak świadomie wybrać odpowiedni kredyt
hipoteczny lub kredyt gotówkowy

KONTAKT
Call Now Button