Ranking kredytów hipotecznych – LISTOPAD 2021

Ranking kredytów hipotecznych – LISTOPAD 2021

Jaki kredyt hipoteczny wybrać? Która opcja będzie dla Ciebie najlepsza?

Pozwól, że pomogę Ci we wstępnym rozeznaniu na rynku kredytów hipotecznych w miesiącu listopadzie. Sprawdź proszę najnowsze, listopadowe podsumowanie , w którym znajdziesz zestawienie 4 przykładowych scenariuszy kredytu hipotecznego na zakup mieszkania.

Warto poświecić chwilę, by wybrać najwłaściwszą dla siebie opcję. Na przestrzeni kilkunastu czy kilkudziesięciu lat można zaoszczędzić nawet 50 tyś zł.

Aktualnie stawki WIBOR stosowane przez banki wynoszą od 0,22 (mBank) do 1,91 (PKO BP). Po podwyżce stóp procentowych na początku listopada nie wszystkie Banki zaktualizowały jeszcze stawki WIBOR przy wyliczaniu odsetek. Część z nich zaktualizuje stopę referencyjną na początku grudnia.  Na potrzeby poniższego rankingu uśredniłem wskaźnik na poziomie 1,75, aby maksymalnie urealnić symulacje.

Wiadomo, że ciężko zawrzeć w tak krótkim zestawieniu wszelkie informacje. Jeśli mogę Ci w jakiś sposób doradzić w sprawie kredytu hipotecznego serdecznie zapraszam do kontaktu.

 

 

 

 

mBank

 

Przedstawiona w rankingu marża dotyczy Segmentu Intensive.

Do tego segmentu należą Klienci, którzy spełniają jednocześnie warunki przedstawione poniżej  przez okres 5 lat liczony od dnia uruchomienia kredytu/pierwszej transzy kredytu:

 

1. Przystąpią do Ubezpieczenia na Życie,

2. Będą posiadali mKonto Intensive i spłacali z niego raty,

3. Zapewnią wpływ na mKonto Intensive w mBanku w wysokości min. 7 000 zł,

4. Wykonają min. 15 transakcji płatniczych w miesiącu na koncie w mBanku.

 

Santander

 

Przedstawiona symulacja dotyczy Klientów Wewnętrznych Banku czyli osób posiadających konto osobiste  w Santander Bank Polska S.A. od co najmniej 4 pełnych miesięcy kalendarzowych, pod warunkiem, że w każdym z 3 ostatnich miesięcy przed złożeniem wniosku o określenie wstępnych warunków kredytu na to konto była dokonana co najmniej jedna wpłata (gotówkowa lub przelew).

 

 

 

Chcesz dowiedzieć się jak wyglądałaby symulacja kredytu hipotecznego w Twojej konkretnej sytuacji? Umów się na bezpłatną konsultację, podczas której przedstawię Ci szczegółowo dane.

 

 

Call Now Button