O mnie

Mirek Paszek

Mówili mi, że porywam się z motyką na księżyc. Mówili mi, że kryzys finansowy. Mówili w końcu, że to nie ma sensu. W tym roku mija 12 lat odkąd zajmuje się kredytami hipotecznymi. Przez ten czas udało mi się pomóc uzyskać kredyty setkom osób.

Kiedy pierwszy raz zobaczyłem uśmiech na twarzy małżeństwa, które otrzymało od banku pozytywną decyzję, a w oczach radość z tego, że już niedługo wejdą do swojego wymarzonego mieszkania stwierdziłem, że TAK to jest ten kierunek, którym chcę podążać i to jest to co chcę robić.
Kredyt hipoteczny to nieco inna sprawa niż kredyt gotówkowy. Wiem doskonale ile problemów sprawia ludziom uzyskanie kredytu na wymarzony dom czy mieszkanie.

Referencje

Wybór odpowiedniego banku, odpowiednio dopasowanej oferty do potrzeb, a w końcu skompletowanie dokumentów i wypełnienie wniosku czy nawet negocjacje z bankiem to sprawy, które niejednokrotnie blokują wielu ludzi przed staraniem się o kredyt hipoteczny i spełnianie swoich marzeń o własnym lokum.

Na przeszkodzie zawsze staje brak czasu i wiedzy. Na tym blogu wiedzą i doświadczeniem chciałbym się podzielić natomiast na brak czasu mogę zaradzić osobiście załatwiając wszystkie formalności za Was. Wiem, że dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu wiele osób może teraz swobodnie mieszkać, rozwijać swoją działalność i żyć tak jak chce. Jestem tu dla Was i jeśli czegoś nie wiecie zawsze możecie liczyć na moją pomoc.

Kontakt
Call Now Button